KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177427

nr 1417 7427

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, Olja på duk, 47x61cm, yttermått inklusive ram: 66x74cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:38:56